Koncerty

Historie

LARKIN POE poprvé v Praze. Pro velký zájem přesunuto do Paláce Akropolis!

LARKIN POE  poprvé v Praze. Pro velký zájem přesunuto do Paláce Akropolis!

2018-11-19 22:34:00
"Je to oslava kořenů americké hudby," říká Rebecca. "Blues v moderní podobě." Vycházejíc z kořenů jižanské hudby, sestry vdechují nový život americkému hudebnímu dědictví. Jejich předchozí album Peach bylo nominováno jako nový objev na cenu Blues Music Award za nejlepší album.

I když se skupina Larkin Poe věnuje tradičním americkým žánrům (blues, rock, folk, americana), v jejím čele stojí dvě mladé dámy, sestry Rebecca Lovell (* 1991) a Megan Lovell (* 1989). Pocházejí z Atlanty ve státě Georgia a staví na harmonických hlasech, zvuku slide kytary a rockových riffech. Skupina, která se v roce 2014 stala objevem slavného festivalu v britském Glastonbury, se sama přirovnává k legendárním The Allman Brothers. Sestry Lovellovy mají zkušenosti také ze spolupráce s Elvisem Costellem, Conorem Oberstem a dalšími slavnějšími kolegy. Larkin Poe na svém čvrtém albu Venom & Faith, které právě vyšlo, našli sami sebe.

"Je to oslava kořenů americké hudby," říká Rebecca. "Blues v moderní podobě."

Vycházejíc z kořenů jižanské hudby, sestry vdechují nový život americkému hudebnímu dědictví. Jejich předchozí album Peach bylo nominováno jako nový objev na cenu Blues Music Award za nejlepší album.

Vstupné pouze na stání. V předprodeji 890 Kč, na místě 990 Kč. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

https://www.facebook.com/events/1800288116761132/

Web kapely: www.larkinpoe.com