Koncerty

Historie

Southern Avenue svým druhým albem Keep On pořádně foukli do plamenů. Nyní hlásí příjezd do České republiky

Southern Avenue svým druhým albem Keep On pořádně foukli do plamenů. Nyní hlásí příjezd do České republiky

2019-12-06 10:24:00
Energická pětka z Memphisu Southern Avenue svým druhým albem Keep On pořádně foukli do plamenů. Nyní hlásí příjezd do České republiky, nominaci na Grammy a přípravu nového alba.


Na svém debutovém albu „Southern Avenue“ z roku 2017 se stejnojmenné pětici z Memphisu podařilo zažehnout hudební revoluci. Jejich organická směs soulu, blues a R&B poukázala na různorodost jejich hudebních kořenů i oddanost zvolenému stylu. Na svém druhém albu „Keep On, které vyšlo v květnu 2019 svou hudební viziještě rozšířili. Nyní Southern Avenue získali za své druhé album „Keep On“ nominaci na hudební cenu Grammy.Za to první získali Blues Music Award. A tato „hudební senzace“ právě oznámila, že se ve své premiéře představí i českému publiku a to 21. dubna v pražském Paláci Akropolis. S největší pravděpobností převezou i nový hudební materiál, který slibují v první polovině roku 2020.

Southern Avenue jsou mladí a geniálně nadaní – přenášejí jižanské tradice do 21. století. Kytarový kouzelník Southern Avenue Ori Naftaly získal skvělou reputaci již v rodném Izraeli, později se spojil s memphiskou zpěvačkou Tierinii Jackson a její sestrou Tikyrou Jackson, která hraje v kapele na bicí. Skupinu doplňuje všestranný klávesák Jeremy Powell.

William Bell, držitel ceny GRAMMY, který hostoval při nahrávání jejich druhého alba Keep On, byl skupinou naprosto nadšen a považoval je za stoprocentní budoucí hvězdy. Hudební kritika ocenila jejich gospelem nasáklé R&B s rockovým cítěním.

Debutové album Southern Avenue z roku 2017 bylo v následujícím roce oceněno prestižní cenou Blues Music Award za Nejlepšího nového umělce/album. Za své druhé studiové album Keep On získali nominaci na Grammy Awards v kategorii blues.

 

Videoklip k singlu z nominovaného alba Keep On je k vidění zde:

https://www.youtube.com/watch?v=OosmaEZH16g

 

Více informací na:

https://www.southernavenuemusic.com/

https://www.facebook.com/SouthernAvenueMusic/

Koncert pořádá agentura Liver Music.

 

Další připravované akce:

Walter Traut (us), 2. 5. 2020/ Praha – Lucerna Music Barhttps://www.waltertrout.com/

Prague International Bluenight no.:142

 

Wille& The Bandits (uk),10. 5. 2020 / Praha –Zasekávákhttps://www.willeandthebandits.com/

 

LarkinPoe (uk),25. 5.2020 / Praha - Lucerna Music Barhttp://www.larkinpoe.com/

Prague International Bluenight no.:144

 

Beth Hart (us), 23. 10.2020 / O2 universumhttp://www.bethhart.com

Prague International Bluenight no.:145