Koncerty

Historie

Liver Music Klub

Slevová karta liver music klubu vám nabídne zejména zajímavé slevy na koncerty agentury liver music včetně koncertní série prague international bluenights. S kartou získáte například slevu 15% na všechny naše koncerty.


Jediné, co pro to musíte udělat, je zaslat žádost na klub@livermusic.cz (nebo případně vyplnit formulář na některém z našich koncertů), obratem vám zašleme kód pro aktivaci vašeho členství. Pak stačí jen z pohodlí domova sledovat na internetové adrese www.livermusic.cz/klub, co jsme si pro vás připravili za dárky a slevy. Současně budete jako první dostávat novinky o potvrzených koncertech, ale i sami nám můžete psát svá přání a jaké interprety byste rádi viděli v praze.


Agentura liver music s.r.o. dlouhodobě svými akcemi obohacuje pražské kulturní dění již od roku 2004. Lm přivezla českému publiku celou řádu zajímavých zahraničních interpretů. Z akcí, které agentura pořádala v minulosti, zmiňme alespoň některá vystoupení – Jeff Beck, Joe Bonamassa, Cesaria Evora, Einstürzende Neubauten, Suede, Jerry Lee Lewis, Little Richard, Omega, Yann Tiersen, Bill Wyman, Spin Doctors, Johnny Winter, Bo Diddley, Ten Years After, Canned Heat, Animals a mnoho dalších. Liver music pravidelně realizuje koncertní sérii s názvem Prague International Bluenights.


Karty k vyzvednutí u stánku Liver Music Klubu.


A přáním skvělých společných hudebních zážitků vás tímto zveme do Liver Music Klubu.