Koncerty

Historie

Wille & The Bandits /uk

PŘESUNUTO!!! - NOVÝ TERMÍN 29.4. 2021
Wille & The Bandits /uk

10.5.2020. 20:00 Zasekávák

Kritici i rockové legendy na tuhle kapelu pějí ódy jako na jednu z nejvíce dynamických skupin současnosti - Wille and the Bandits jsou přirovnáváni k Led Zeppelin ve svém přístupu k rockovým riffum i akustickým pasážím. Smyčce, hudební pomlky a steel kytary připomínají směs emotivních Pink Floyd a John Butler Trio, která posluchače rozseká na kusy…

Od prostých začátků v Cornwallu, kde kapela plánovala zůstat navždy, obklopena inspirativními kopci a mořem, nakonec vyrazili do světa. Velkoměsto je zpočátku nelákalo. Oni ale zlákali velkoměsto a jeho hudební průmysl. Vystupovali již po Evropě, v USA a Austrálii.

Jejich přístup k blues a rocku je svěží a neotřelý. Naživo jsou Wille and the Bandits naprosto úžasní a brzy se o nich začalo mluvit jako o koncertním zázraku.  

Kapela se dostala mezi deset kapel na Glastonbury 2014, které je nutno vidět dle BBC Radio 1, a byli také pozváni do německé TV show Rockpalast; hudební instituce globálního importu.

O kapele se v superlativech vyjádřili takové hudební legendy jako Ian Paice, Joe Bonamassa a Francis Rossi.

Při vystoupení skupina hraje na celou řadu hudebních nástrojů, střídá kytary, basy i perkuse. Wille and the Bandits dávají divákům a posluchačům komplexní zážitek, na který se nezapomíná…


Wille Edwards:  zpěv, kytara

Harry Mackaill:  basová kytara, zpěv

Finn Mcauley:  bicí, perkuse