Koncerty

Historie

BETH HART /US

Prague International Bluenight 110
BETH HART /US

23.4.2015. 21:00 Lucerna Music Bar

V současné době jedna z nejlepších amerických rockových zpěvaček Beth Hart vystoupí po roce opět v Praze. Minulý koncert byl beznadějně vyprodaný a očekáváme, že tomu lestos bude stejně tak. Kdo zaváhá, bude mít smůlu. Umělkyně, která se proslavila světovým hitem "LA Song (Out of This Town)" a nedávno sklidila obrovský ohlas za společné album s bluesovým velikánem Joe Bonamassou, zahraje 23. dubna 2015 se svou kapelou v pražském Lucerna Music Baru v rámci koncertní série Prague International Bluenights.

Beth Hart přiveze do Prahy zcela nové album Better Than Home (vychází 13. Dubna), které je podle prvních kritik považováno za vůbec nejlepší v její bohaté kariéře. „Beth Hart nikdy nezněla lépe, než jak zní ze svého nového alba Better Than Home (vychází 13. dubna). Když zpívá, tak se zastaví čas, srdce tančí a naskakuje husí kůže. Tak moc je to působivé“, píše kritik z amerického časopisu Planetmosh. Návštěvníci koncertu se tak můžou těšit na neformální český křest nového alba.Jedním z největších ocenění přímo na pódiu, které se Beth dostalo, byl potlesk vestoje během koncertu k poctě bluesové legendy Buddyho Guye. Její interpretace písně I rather Go Blind (v doprovodu Jeffa Becka) sklidila během večera největší aplaus od legend nejen hudební scény. Její přednes postavil na nohy i Barracka Obamu a samotného autora této písně.

Beth Hart je jedinečná nejen svým širokým žánrovým záběrem (rock, blues, soul, jazz), ale i barvou svého hlasu. Jednou zpívá jako nejtvrdší rockerka pod sluncem a jindy má zase jemný a melancholický soulový projev, který vás pohladí. Její skladby lze slyšet v mnoha amerických seriálech (Beverly Hills 90210), vystupovala v muzikálech (Love, Janis) a na svém kontě má 9 sólových alb a 3 alba s Joe Bonamassou. 


 

Vstupenky na koncert jsou již nyní v předprodeji v sítích Ticketpro a Eventim.